AKCE A SEMINÁŘE

S radostí vás zvu do nových kurzů jógy. Od 3. týdne v září 2019 začínají nové kurzy jógy. Již nyní se na ně můžete hlásit. kontakt: v.pytlikova@gmail.com

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR PRO MALÉ JOGÍNKY
S radostí vám nabízím možnost přihlásit vaše dětičky do Příměstského tábora plného jógy tvoření, hudby a sdílení ve studiu SaM v Havlíčkově ulici v Plzni - https://www.sam-joga.cz. Tábor se bude konat 19. - 23.8. 2019. Je pro děti ve věku 6 - 10 let, v časech 8:00 - 16:00 h. Počet míst je omezen 15 dětmi. ...

Jógový letní víkend nás tentokrát zavede do Tuněchodského mlýna, stojícího v tichém údolí na říčce Úhlavka, jehož historie sahá až do 16. století. Hluboký klid, který jen občas přeruší ptačí křik, usnadňuje cítit kontakt se svým vnitřním klidem. Vzdáleni stresu a svodům běžného života máme možnost zklidnění a nalezení opět sami sebe.

Pro velký zájem opakuji speciální lekci jógy, zaměřenou na problémy s bederní částí páteře v Plzni. Všichni jste srdečně zvání, ať už si chcete informace oživit, nebo přijít úplně poprvé :)

Přijměte mé pozvání na víkendový seminář jógy do Lomničky. Celá akce vznikla díky iniciativě Anny Hrabákové, která je samozřejmě i kontaktní osobou. Děkujeme :)

Zde si můžete zakoupit dárkový poukaz pro své blízké na konkrétní akci, nebo na nové kurzy, které poběží od února do června (dle rozpisu) :)