AKCE A SEMINÁŘE

Všechny vás moc zdravím, bohužel je to opět tady a vnitřní sportovní aktivity se zavírají!!! 

Všem kurzistům jsem dnes 9.10. poslala zprávu s informacemi. Pokud někomu e-mail nedorazil, prosím dejte o sobě vědět , ať to mohu napravit. Všechna studia se od pátku 9.10. zavírají a tak se na 14 dní ruší i všechny plánované akce. Pokud byste měli jakékoliv dotazy, neváhejte mi napsat. Ráda vám na vše odpovím.                                                                    Mějte pevné zdraví a udržujte vnitřní klid a svobodu, Veronika.

Pojďme si společně užít podzim, vůni lesa a zpěv ptáků v romantickém prostředí v srdci karlovarského kraje. Rodinný penzion, s přátelskou domácí atmosférou a osobním přístupem Pohoda, bude ideálním místem.

V příštím pololetí bude mnoho změn. Už když se podíváte na rozvrh, uvidíte že je zrušené úterý v Plzni a většina lekcí se posouvá alespoň o 15 min. Na pololetí je také zrušená dětská jóga a restorativní jóga bude probíhat pouze jednou za měsíc. Proto si prosím pečlivě prohlédněte nový rozvrh :)

Jedná se o předávání a sdílení jógy mezi učitelem a žákem. Při soukromé lekci má klient mou 100% péči a pozornost. Lekce je připravená podle Vašich možností, případných omezení a pocitů v rámci jógové terapie.