AKCE A SEMINÁŘE

S velkou radostí vás zvu na povídání o moudrosti těla s jedinými zástupci pro udílení licenčních certifikátů a školení kraniosakrální jógy pro ČR Lucií Uhlířovou a Radkem Novákem. Každý čas strávený s Lucií a Radkem je pro mě velice příjemný a obohacující. Já se na tuto akci opravdu moc těším :).

V příštím pololetí bude mnoho změn. Už když se podíváte na rozvrh, uvidíte že je zrušené úterý v Plzni a většina lekcí se posouvá alespoň o 15 min. Na pololetí je také zrušená dětská jóga a restorativní jóga bude probíhat pouze jednou za měsíc. Proto si prosím pečlivě prohlédněte nový rozvrh :)

Zvu všechny příznivce jógy a přírody na jóga víkend do krásných zalesněných kopců pohoří Český les, kde najdete Spirituální a Seminářové Centrum U Honesa, známé také pod jménem Centrum Sun on the Soul. Oázu klidu, kde si na návštěvu k sousedům zajdete několik kilometrů, přesto ale v lokalitě s výbornou dopravní dostupností a blízko všemu, co...

Jedná se o předávání a sdílení jógy mezi učitelem a žákem. Při soukromé lekci má klient mou 100% péči a pozornost. Lekce je připravená podle Vašich možností, případných omezení a pocitů v rámci jógové terapie.