SOUKROMÉ LEKCE JÓGY

Jedná se o předávání a sdílení jógy mezi učitelem a žákem. Při soukromé lekci má klient mou 100% péči a pozornost. Lekce je připravená podle Vašich možností, případných omezení a pocitů v rámci jógové terapie. 

- Sestavím Vám individuální program pro vlastní praxi.

- Respektuji Vaši fyzickou i psychickou připravenost.

- Soukromé lekce jógy jsou vhodné pro všechny, kteří se nemohou nebo z různých fyzických či psychických důvodů nechtějí účastnit skupinových lekcí. Pro ty, kteří mají pocit, že potřebují více pozornosti učitele k lepšímu rozvoji osobní praxe. Ale třeba i pro těhotné nebo maminky na mateřské dovolené. Maminky si mohou po dohodě vzít miminko s sebou, pokud jim jeho přítomnost umožní soustředit se na náplň lekce.

- Individuální lekci lze absolvovat jednorázově i na pravidelné bázi. 

- Soukromé lekce jsou možné i v páru či trojici, pokud se požadavky a možnosti všech zúčastněných dají spojit do jedné praxe.

CENA:                                                                            

PLZEŇ: 1 h. - 700 Kč/1 os.. Každá další osoba + 100 Kč    1,5 h. = 900 Kč/os.                                                              NEČTINY: 1 h. - 600 Kč/1 os., Každá další osoba + 100 Kč     1,5 h.= 800 Kč/os.

OD NOVÉHO ROKU 2023 BUDU CENY SOUKROMÝCH LEKCÍ ZVYŠOVAT:  Plzeň - 800 Kč, Nečtiny 700Kč.

!!! Termín individuální lekce lze zrušit 48 hodin předem telefonicky, 24 hodin předem si nárokuji storno poplatek 50% , posléze je třeba lekci uhradit v plné výši !!!