Zima v kraniosakrální józe - Vánoční lekce v Plzni

21.12.2022

Srdečně vás zvu na Vánoční lekci ZIMA V KRANIOSAKRÁLNÍ JÓZE ve středu 21.12. 2022

Kraniosakrální jóga vás dostane do klidu a uvolnění těla i duše. Je to opravdu jóga pro všechny. Rozhodně se nejedná jen o cvičení. Na lekci se dostaneme mnohem hlouběji. Na prvním místě je maximální vnímání vlastního těla a pocit uvolnění. Přijetí vlastního těla ať je jakékoliv. Všichni máme nějaké slabší místa, která potřebují naší lásku a jemnější přístup. Je to jóga založená na prožitku a proto jedinou cestou jak ji pochopit je vlastní zkušenost.

Pokud se začnete cítit součástí celku, součástí univerza zjistíte ,že nemůžete jít proti jeho zaběhnutým sezóním danostem. Je vždy lepší jít s proudem, to znamená přizpůsobit se nejen sezónímu jídlu ,ale i cvičení. Díky tomu budete mít celoroční benefit ze cvičení a místo stagnace vaše praxe rozkvete a obohatí se. Nyní se naladíme na zimu.

Tato jóga je zasvěcena bohyni Táře, která v meditaci má jednu nohu složenou do polovičního lotosu a ta druhá je volně a dotýká se země. Spojuje hinduistickou i buddhistickou tradici a to se týká i této jógy, která spojuje obě dvě cesty. Je ztělesněním soucitu, zralosti, světla a laskavosti.

Součástí kraniosakrální jógy je také masáž. Thajská masáž se dostala do Kraniosakrální jógy díky svému působení na páteř, kterou díky kývavému pohybu nejen rozkmitává, ale otvírá a uvolňuje. To se děje, když jste masér a dotyk - to je hormonální užité umění. Když se zadíváte na naši společnost a uvidíte, jak málo se dotýkáme, bude Vám jasné, že právě dotek, který umí snižovat hladinu stresového hormonu kortizolu, nám opravdu chybí. Proto je ideální přijít ve dvojici, ale není to podmínkou.

S sebou si vezměte pohodlné volné oblečení (ne legíny a obtažené tílko, jako je vyžadováno na klasickou jógu)KDY: 21.12. v čase 17:30 - 19:30 h.

KDE: Studio SaM, Havlíčkova 15, Plzeň                                                                                                                                      KDY: středa 21.12. 2022 17:30 - 19:30 h.                                                                                                                                      CENA: 300 Kč                                                                                                                                                                                  pro závaznou rezervaci bude třeba poslat nevratnou zálohu ve výši 150 Kč na účet: 670100-2215277989/6210, do zprávy pro příjemce napište jóga 21.12. a příjmení.                                                                                                                        KONTAKT: v.pytlikova@gmail.com, tel.: 776 726 904 www.yogart.cz

Těším se na vás, Veronika Pytlíková