Fit víkend s jógou na Šumavě

05.07.2019

5. - 7. 7. 2019

Srdečně vás zveme na Fit víkend s jógou na Šumavě. Který pořádám společně s Klárou Kláskovou.

Tento víkend bude malinko jiný, něž jste u mě zvyklí. Nebude čistě jógový, ale nahlédneme na zdravý životní styl v jeho komplexnosti. Budeme relaxovat, zaměříme se na zdravý pohyb, zdravou stravu a budeme pečovat i o svou psychiku. Vše si přiblížíme jak v teorii, tak i v praxi a prožitku. Můžete se těšit na zdravé cvičení, jógu, povídání o vyváženém stravování a vlivu jógy na zdraví člověka. Protáhneme nohy během pěší turistiky a uvolníme se ve wellness.

Víkend bude probíhat v krásném hotelu Horizont na Špičáku, kde si můžeme užívat jak prostor hotelu a wellness, který je v ceně, tak nádherné přírody. Načerpáme novou energii a inspiraci pro vlastní život.

cena: 3300 Kč

CENA ZAHRNUJE: ubytování ve dvoulůžkovém pokoji, polopenzi (snídaně a večeře jsou formou bufetu), vstup do wellness a program víkendu.

Pro závaznou rezervaci místa je nutné zaplatit předem nevratnou zálohu ve výši 1000 Kč, buď osobně na lekcích jógy, nebo převodem na účet. Až poté s vámi budeme opravdu počítat. Zbytek se bude doplácet při příjezdu. 

KONTAKT: v.pytlikova@gmail.com, tel.: 776 726 904

INFO O LEKTORECH: www.yogart.cz, www.clara4fit.cz

Těšíme se na vás, Veronika a Klára