srpnový jóga víkend Nová Pasečnice

21.08.2020

Zvu všechny příznivce jógy a přírody na jóga víkend do krásných zalesněných kopců pohoří Český les, kde najdete Spirituální a Seminářové Centrum U Honesa, známé také pod jménem Centrum Sun on the Soul. Oázu klidu, kde si na návštěvu k sousedům zajdete několik kilometrů, přesto ale v lokalitě s výbornou dopravní dostupností a blízko všemu, co potřebujete.

Skvělé místo pro ty, kteří chtějí objevit a nechat naplno rozzářit své Sun on the Soul, tedy Slunce na Duši.

21. - 23.8. 2020

Můžete se těšit na povídání o józe o její historii, vývoji a podstatě. Čekají Vás večerní meditace, cvičení ásan, pránajáma a hudební vystoupení Zvuk stromů (www.zvuk-stromu.cz).
Ve volném čase, můžete odpočívat v zahradě a prostorách centra, zajít si na procházku, můžete si přivést kolo a projet okolí. Přivezu s sebou spoustu jógové literatury, do které se můžete během víkendu začíst. Večer si rozděláme oheň a můžeme si společně zazpívat a zahrát. 

Cena zahrnuje: bohatý program, 2 noci (vlastní povlečení), strava je formou plné penze - strava je vegetariánská, vhodnější pro jógovou praxi.
Maximální počet účastníku je 15.

cena víkendu - 3000 Kč. Pro závaznou rezervaci je nutné uhradit nevratnou zálohu 1000 Kč na účet: 670100-2215277989/6210. Jako variabilní symbol uveďte telefonní číslo. Do zprávy pro příjemce napište Jóga u Honesa a příjmení.

Pro více informací pište na mail v.pytlikova@gmail.com, nebo volejte na tel.č. 776 726 904

Těším se na Vás, s pozdravem Veronika Pytlíková :)
NAMASTÉ