SRPNOVÝ JÓGA VÍKEND NOVÁ PASEČNICE 20. - 22.8.2021

20.08.2021

20. - 22.8. 2021

Zvu všechny příznivce jógy a přírody na jóga víkend do krásných zalesněných kopců pohoří Český les, kde najdete Spirituální a Seminářové Centrum U Honesa, známé také pod jménem Centrum Sun on the Soul. Oázu klidu, kde si na návštěvu k sousedům zajdete několik kilometrů, přesto ale v lokalitě s výbornou dopravní dostupností a blízko všemu, co potřebujete. Skvělé místo pro ty, kteří chtějí objevit a nechat naplno rozzářit své Sun on the Soul, tedy Slunce na Duši.

Můžete se těšit na povídání o józe o její historii, vývoji a podstatě. Čekají Vás večerní meditace, cvičení ásan, pránajáma. Ve volném čase, můžete odpočívat v zahradě a prostorách centra, zajít si na procházku, můžete si přivést kolo a projet okolí. Přivezu s sebou spoustu jógové literatury, do které se můžete během víkendu začíst. 

Víkend zahájíme večeří v 18:30 vegetariánským piknikem (podle počasí, kdy každý přiveze nějaké své nejoblíbenější jídlo ( cokoliv bezmasého; může jít o polévku, koláč, zeleninové karbanátky... Je zde k dispozici kuchyně, takže můžeme pokrmy i přihřát. A pak už se pustíme společně do ochutnávání všeho, co kdo přivezl . V neděli se pak rozloučíme okolo 14. hodin. Příjezd je možný už v 17:00 h.  

Cena zahrnuje: bohatý program a 2 noci (vlastní povlečení) v nádherném centru u Honesa. Letos není v ceně strava, ale můžeme využít velkou, plně vybavenou kuchyni s jídelnou. Většinou se přes poledne jezdí po výletech, a tak doporučuji si zajít na jídlo v okolí a podpořit tak naše restaurace. 

Maximální počet účastníku je 15.

cena víkendu - 2500 Kč. Pro závaznou rezervaci je nutné uhradit nevratnou zálohu 1000 Kč na účet: 670100-2215277989/6210. Jako variabilní symbol uveďte telefonní číslo. Do zprávy pro příjemce napište Jóga u Honesa a příjmení. 

Pro více informací pište na mail v.pytlikova@gmail.com, nebo volejte na tel.č. 776 726 904

Těším se na Vás, s pozdravem Veronika Pytlíková