Speciální lekce GRAVID JÓGY

31.01.2020

Přijměte mé pozvání na speciální prodlouženou lekci Jógy pro těhotné. Která proběhne v pátek 31.1.2020 ve studio SaM v Plzni.

Jóga pro těhotné je ideálním pohybem pro téměř všechny nastávající maminky. Cvičí se až po ukončení 1. trimestru. Lekce vychází z klasické hatha jógy, ale jsou speciálně upraveny a přizpůsobeny. Vše probíhá v klidnějším tempu, speciální pozornost je věnována zádovým svalům, které jsou v těhotenství extrémně namáhány a dechu. Gravid jóga by vás měla lépe naladit na "spolupráci" se svým miminkem a naučít vás, jak cvičit, abyste zpružnily své tělo pro co nejpřirozenější porod. Hlavní náplní lekcí je výuka jednotlivých pozic (ásan), práce s dechem (pránájáma) a relaxace. Spojení těchto tří elementů tvoří harmonické cvičení, díky kterému zapomenete na okolní svět a starosti.

NÁPLŇ:
- vysvětlíme si na co si dát během těhotenství v praxi jógy pozor, co úplně vynechat,a na co se naopak zaměřit.
- Vyzkoušíme si správné dýchání.
- Podrobně si rozebereme jednotlivé pozice. Správné nastavení a v čem jsou v průběhu těhotenství přínosné.
- Ukážeme si jaké mudry jsou během těhotenství dobré využívat.
- Relaxační techniky
Seznam jednotlivých pozic s obrázky dostanete v papírové formě, abyste měli možnost GRAVID JÓGU praktikovat i doma :)

Nemusíte se obávat obtížnosti ani posuzování, protože jóga není zaměřená na výkon, ale na vnitřní prožitek, který je čistě osobní a nesdělitelný. V hodinách vždy přihlížím k aktuálnímu stavu a stupni těhotenství jednotlivých žen. Závěr lekcí patří klidné relaxaci, při níž si maminky budou uvědomovat své tělo a intenzivněji vnímat své miminko. 

Maximální počet účastnic 10

MÍSTO KONÁNÍ:
studio SaM, Havlíčkova 15, Plzeň, 
ČAS:
31. ledna 2020, 17:00 - 19:00 h.
KONTAKT:
Bc. Veronika Pytlíková, v.pytlikova@gmail.com, mob.: 776 726 904, www.yogart.cz

S sebou: Pohodlné oblečení a pití
Cena: 300,- Kč