Sexualita ženy a bioenergetická cvičení III. s Janou Radovou v Nečtinech

14.05.2022

Ráda bych vás pozvala na 3. setkání s Janou Radovou nad tématem sexuality ženy v Nečtinech.

Kdo zná Janu, ví, že se má na co těšit. Tentokrát se dopoledne zaměříme na sdílení a dotazy k aktuálním energiím... a odpoledne se ponese v duchu bioenergetických cvičení. Doporučuji připravit si pro vás důležité dotazy a témata, které byste si přáli posdílet a rozvinout ve skupině žen. 

Akce je vhodná hlavně pro ty z vás, které jste již s Janou absolvovali nějakou akci a jste již alespoň trošku seznámeny s Jany teorií ženské sexuality.

JANA RADOVÁ
Janu Radovou vnímám jako skvělou průvodkyni ženským světem. Terapeutku a masérku, která předává pouze to, co sama prožila a ověřila
Píše o sobě: Potom, co se mi podařilo se spojit se svou přirozenou sexualitou, podařilo se mi spojit se i se svou životní energií a se svým srdcem. Naučila jsem se cítit sama sebe a tím i soucitu s ostatními. Vnitřní konflikty o tom, jaká jsem a jaká bych měla být, ustaly. Přestala jsem mít pocit, že nejsem pro ostatní dost dobrá. Pochopila jsem, že nejvíce mě blokoval můj strach, že mě mé okolí nepřijme takovou, jaká skutečně jsem. Vzdala jsem se kontroly a potlačování - ženská energie po velmi dlouhé době jsem se konečně cítila uvolněná.
Ucítila jsem, že život žije ve mně a já už se nemusím zoufale snažit něco dělat, že jen stačí naslouchat co je uvnitř mě a žít.

KDY: 14.5.2022 - 10:00-18:00 h.                                                                                                                                                              KDE: Jóga domeček na adrese Nečtiny 62, Plzeň-sever                                                                                                                    CENA: 1100 Kč, součástí ceny je i malé občerstvení a pití.                                                                                                                  KONTAKT: Veronika Pytlíková - e-mail: v.pytlikova@gmail.com, tel.: 776 726 904, fb: Jóga Veronika Pytlíková Plzeň.