PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR PRO MALÉ JOGÍNKY

19.08.2019

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR PRO MALÉ JOGÍNKY
S radostí vám nabízím možnost přihlásit vaše dětičky do Příměstského tábora plného jógy tvoření, hudby a sdílení ve studiu SaM v Havlíčkově ulici v Plzni - https://www.sam-joga.cz. Tábor se bude konat 19. - 23.8. 2019. Je pro děti ve věku 6 - 10 let, v časech 8:00 - 16:00 h. Počet míst je omezen 15 dětmi. 

Celý tábor se ponese v duchu dětské jógy, kreativity, fantazie, hudby a přírody. To vše v nesoutěžním prostředí. Děti se pravidelným cvičením jógy naučí lépe vnímat a ovládat svoje tělo, stejně tak i psychiku. Děti, které cvičí jógu, umí lépe zvládat stresové situace. Dětská jóga je hravá, podporuje dětskou energii a kreativitu. Děti získají nejen pevnější a zdravější tělo, ale osvojí si i jeho správné držení a dosáhnou lepší koordinace a rovnováhy. Navíc jim jóga pomůže se daleko lépe soustředit, vnímat a ovládat své tělo. Kromě toho jóga rozvíjí fantazii a představivost, učí úctě k sobě a okolí, pozitivně formuje charakterové vlastnosti, rozvíjí poznávací procesy a pomáhá rozšiřovat slovní zásobu a trénovat paměť.
Dobře vedené hodiny jógy u dětí zábavnou formou rozvíjejí důležité dovednosti v nesoutěživém prostředí, a tak jsou výborným doplňkem k ostatním soutěžním sportům.

Cena za týden 1800 Kč, v ceně je zahrnutý bohatý program, obědy a pitný režim.
Pro bližší informace mě neváhejte kontaktovat. :)

Bc. Veronika Pytlíková
www.yogart.cz
v.pytlikova@gmail.com
776726904