PRAVIDELNÉ LEKCE KRANIOSAKRÁLNÍ JÓGY V ROKYCANECH

05.01.2020

S RADOSTÍ VÁS ZVU NA PRAVIDELNÉ LEKCE KRANIOSAKRÁLNí JÓGY V ROKYCANECH.

Kraniosakrální jóga vás dostane do klidu a uvolnění těla i duše. Kraniosakrální jóga mě naprosto uchvátila svou přirozeností a uvolněností i v silovějších ásanách. Je to opravdu jóga pro všechny. Rozhodně se nejedná jen o cvičení. V lekcích se dostáváme mnohem hlouběji. Na prvním místě je maximální vnímání vlastního těla a pocit uvolnění. Přijetí vlastního těla ať je jakékoliv. Všichni máme nějaké slabší místa, která potřebují naší lásku a jemnější přístup. Je to jóga založená na prožitku a proto jedinou cestou jak ji pochopit je vlastní zkušenost.
Autorka této jógy Francis L. Minerve se nechala inspirovat svou dlouholetou praxí kraniosakrálního terapeuta a svým studiem Thajské masáže, jako prastarého umění dotyku. Dlouholetá meditační praxe, jí dala nahlédnout do naprosto jiného vnímání sebe a světa. Její druhou vášní je věda, která dnes stále více objasňuje to, čemu Dr.John Apledger, lékař a velký učitel zasvětil celý život. Kraniosakrální terapie opravdu funguje. Bohužel se nalezení glymfatického systému mozku
nedožil. Jemu patří velké díky, bez něj by cesta kraniosakrální jógy nikdy nevznikla. Tato jóga je zasvěcena bohyni Táře, která v meditaci má jednu nohu složenou do polovičního lotosu a ta druhá je volně a dotýká se země. Spojuje hinduistickou i buddhistickou tradici a to se týká i této jógy,která spojuje obě dvě cesty.Je ztělesněním soucitu, zralosti, světla a laskavosti.
S sebou si vezměte pohodlné volné oblečení (ne legíny a obtažené tílko, jako je vyžadováno na klasckou jógu)
Těším se na vás, Veronika Pytlíková :)

cena lekce 110 Kč
Setkávat se budeme první neděli v měsíci 18:00 - 19:30 h. v jógovém centru v Rokycanech. Začneme 6. října, další data lekcí jsou: 3.11., 1.12., 5.1., 2.2., 8.3., 5.4., 3.5., 7.6. 

Kdo má zájem zúčastnit se lekce napište, nebo zavolejte :)
tel. 776726904
www.yogart.cz
v.pytlikova@gmail.com,
budu se na vás těšit. Veronika :)

!!! POZOR !!!!! lekce 1. března se vzhledem k mé návštěvě Indie přesouvá na 8. března 2020 !!!!