Jóga víkend v srdci karlovarského kraje.

03.09.2021

Bohužel je nutné vzhledem k vládním nařízením víkend opět odložit. Nový termín je 3. - 5.9. 2021

3. - 5.9. 2021

Pojďme si společně užít konec léta, vůni lesa a zpěv ptáků v romantickém prostředí v srdci karlovarského kraje. Rodinný penzion, s přátelskou domácí atmosférou a osobním přístupem Pohoda, bude ideálním místem.

Můžete se těšit na povídání o józe o její historii, vývoji a podstatě. Čekají Vás večerní meditace, cvičení ásan, pránajáma, relaxace. V sobotu večer se můžete těšit na skvělého hosta Zdeňku Šulcovou s tématem: Jak probudit šťavnatost a vášeň v těle a v životě.Budeme v místě s krásnou přírodou a spoustou možností výletů. Můžete odpočívat v zahradě a prostorách penzionu, zajít si na procházku, můžete si přivést kolo a projet okolí, nebo navštívit nějakou památku. Pokud byste se nechtěli nějaké části programu účastnit, není žádný problém a můžete si prodloužit výlet. Přivezu s sebou spoustu jógové literatury, do které se můžete během víkendu začíst.

Víkend zahájíme večeří v 18:30 a v neděli se pak rozloučíme okolo 14. hodiny. Příjezd je možný už v 17:00 h.

Ubytování je možné v sedmi útulně zařízených dvou a třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením.

Cena zahrnuje: bohatý program, 2 noci, 2 snídaně (so, ne), 2 večeře (pá, so) strava je vegetariánská, vhodná pro jógovou praxi. Cena víkendu - 3200 Kč (pro závaznou rezervaci je nutné uhradit nevratnou zálohu ve výši 1000 Kč)

Pro více informací pište na mail v.pytlikova@gmail.com, nebo volejte na tel.č. 776 726 904

Víkend proběhne v termínu 3. - 5.9. 2021. V maximálním počtu 15 účastníků 

PENZION POHODA

Podlesí 251, 357 03 Svatava

Těším se na Vás, s pozdravem Veronika Pytlíková
www.yogart.cz Zobrazit míň