JÓGOVÁ TERAPIE - jógou proti bolestem v bedrech

16.07.2019

Pro velký zájem opakuji speciální lekci jógy, zaměřenou na problémy s bederní částí páteře v Plzni. Všichni jste srdečně zvání, ať už si chcete informace oživit, nebo přijít úplně poprvé :)

Většina lidí se už někdy v životě setkala s bolestmi ve spodní části zad. Ovšem někteří z nás tyto bolesti prožívají každý den v různé intenzitě. Problémy mohly nastat vadným držením těla, špatnými pohybovými návyky, vyčerpáním a přetěžováním vlastního těla, nebo naopak nedostatkem pohybu a ochabnutí vnitřních svalů. Nebo je příčina někde úplně jinde a odezva na naší tělesné schránce už je jen poslední informace, že je něco v našem životě špatně.
Při této lekci se zaměříme na aktivaci vnitřního stabilizačního systému, který je základem zdravého pohybu. Naučím vás cviky a ásany na uvolnění a protažení svalů v této oblasti. A hlavně, zaměříme se i na to základní a to je příčina bolesti, bez které se z místa většinou nehneme :)

Domů si odnesete i seznam cviků s obrázky, které můžete praktikovat doma.

ÚTERÝ 16.7.  - venkovní akce v Plzni. V případě špatného počasí se akce uskuteční ve studiu SaM, Havlíčkova 15. Pro bližší info mě neváhejte kontaktovat.

18:00 - 20:00 h.

cena 200 Kč

Na tuto speciální dvouhodinovku se bude platit předem záloha ve výši 100 Kč na účet: 670100-2215277989/6210. Do zprávy pro příjemce napište prosím JT bedra a příjmení. Děkuji :)
rezervace místa: v.pytlikova@gmail.com, 776 726 904

Budu se těšit na setkání :)
s pozdravem Veronika Pytlíková