JÓGA CORE - seminář

20.10.2023

S radostí vás zvu na speciální páteční seminář JÓGA CORE ve studiu SaM v Plzni. Společně si vysvětlíme jak aktivovat vnitřní stabilizační systém a jak s ním správně pracovat v jógové praxi i běžném životě.

Jógová praxe se zde zaměřuje na zpevnění středu těla (core), což je označení pro skupiny svalů, které nazýváme hlubokým stabilizačním systémem. Jejich prokrvením a posílením docílíme správného rovného držení těla, můžeme odstranit potíže s bolestmi zad, krční páteře, ale také kyčlí, kolenou a ramen, prokrvením pánevního dna můžeme podpořit sexuální funkce a zabránit inkontinenci. Zpevněním středu těla, především pánevního dna, si také ženy mohou usnadnit obtížnost početí i stavu po porodu, vytvarovat břišní svaly lépe než pouze cvičením na povrchové břišní svaly, dosáhnout správného držení těla a v neposlední řadě i zeštíhlení. Po celý večer nás provází uvolnění a posílení svalů středu těla pomocí jógových ásan. S sebou si vezměte pohodlné oblečení a dobrou náladu.

V první části semináře si vysvětlíme co je hluboký stabilizační systém a jak s ním pracovat v rámci jógové praxe i v běžném životě. Dále si vyzkoušíme základní nastavení těla a na závěr přejdeme k plynulé jógové praxi. Budeme míst dost času si vše vysvětlit, ukázat a vyzkoušet. 

Tento seminář doporučuji hlavně: pokud vás bolí záda,  jste po porodu, máte vyvalené břicho, vnímáte problémy s funkcí pánevního dna, máte špatné dechové návyky, při jógové praxi cítíte bolesti zad, kyčlí ...

Pokud byste měli chuť se večera zúčastnit, budu ráda, když napíšete.

KDE: Havlíčkova 15, Plzeň
KDY: 20.10. 2023 17:00 - 20:00 h.
CENA: 550 Kč - Pro závaznou rezervaci je třeba poslat nevratnou zálohu ve výši 250 Kč na č. účtu: 670100-2215277989/6210. Do zprávy pro příjemce napište jóga core 20.10. a příjmení.                                                                                                            KONTAKT: v.pytlikova@gmail.com, tel.: 776 726 904, www.yogart.cz

Budu se na vás těšit, Veronika