Jaro v kraniosakrální józe 21.4.

21.04.2023

Srdečně vás zvu na seminář JARO V KRANIOSAKRÁLNÍ JÓZE 21.4. 2023

Kraniosakrální jóga vás dostane do klidu a uvolnění těla i duše. Je to opravdu jóga pro všechny. Rozhodně se nejedná jen o cvičení. Na semináři se dostaneme mnohem hlouběji. Na prvním místě je maximální vnímání vlastního těla a pocit uvolnění. Přijetí vlastního těla ať je jakékoliv. Všichni máme nějaké slabší místa, která potřebují naší lásku a jemnější přístup. Je to jóga založená na prožitku a proto jedinou cestou jak ji pochopit je vlastní zkušenost. Pokud se začnete cítit součástí celku ,součástí univerza zjistíte ,že nemůžete jít proti jeho zaběhnutým sezóním danostem. Je vždy lepší jít s proudem, to znamená přizpůsobit se nejen sezónímu jídlu ,ale i cvičení. Díky tomu budete mít celoroční benefit ze cvičení a místo stagnace vaše praxe rozkvete a obohatí se. Nyní si probereme jaro.

Autorka této jógy Francis L. Minerve se nechala inspirovat svou dlouholetou praxí kraniosakrálního terapeuta a svým studiem Thajské masáže, jako prastarého umění dotyku. Dlouholetá meditační praxe, jí dala nahlédnout do naprosto jiného vnímání sebe a světa. Její druhou vášní je věda, která dnes stále více objasňuje to, čemu Dr.John Apledger, lékař a velký učitel zasvětil celý život. Kraniosakrální terapie opravdu funguje. Bohužel se nalezení glymfatického systému mozku nedožil. Jemu patří velké díky, bez něj by cesta kraniosakrální jógy nikdy nevznikla. Tato jóga je zasvěcena bohyni Táře, která v meditaci má jednu nohu složenou do polovičního lotosu a ta druhá je volně a dotýká se země. Spojuje hinduistickou i buddhistickou tradici a to se týká i této jógy, která spojuje obě dvě cesty. Je ztělesněním soucitu, zralosti, světla a laskavosti.

Součástí kraniosakrální jógy je také masáž. Thajská masáž se dostala do Kraniosakrální jógy díky svému působení na páteř, kterou díky kývavému pohybu nejen rozkmitává, ale otvírá a uvolňuje. To se děje, když jste masér a dotyk - to je hormonální užité umění. Když se zadíváte na naši společnost a uvidíte, jak málo se dotýkáme, bude Vám jasné, že právě dotek, který umí snižovat hladinu stresového hormonu kortizolu, nám opravdu chybí. Proto je ideální přijít ve dvojici, ale není to podmínkou.

S sebou si vezměte pohodlné volné oblečení (ne legíny a obtažené tílko, jako je vyžadováno na klasickou jógu)

KDY: 21.4 v čase 18:00 - 20:00 h.

KDE: Studio SaM, Havlíčkova 15, Plzeň

CENA: 350 Kč
V případě zájmu prosím napište. Následně Vám místo potvrdím a následně můžete zaslat nevratnou zálohu ve výši 200 Kč na účet: 670100-2215277989/6210, do zprávy pro příjemce napište jóga 21.4. a příjmení. Tím bude Vaše přihlášení závané

KONTAKT: v.pytlikova@gmail.com, tel.: 776 726 904 www.yogart.cz

Těším se na vás, Veronika Pytlíková