Cvičení pro maminky s dětmi vedle sebe

22.01.2020

Přijměte mé pozvání na lekci CVIČENÍ PRO MAMINKY po porodu, kdy vaše děťátko, bude stále při vás na dece.

Dostala jsem dotaz na cvičení, kde by bylo možné mít vedle sebe své miminko/batole, jelikož ještě není možné cvičení s hlídáním. A tak to pojďme vyzkoušet :)

Při cvičení se zaměřuje na zpevnění středu těla (core), což
je označení pro skupiny svalů, které nazýváme hlubokým
stabilizačním systémem. Jejich prokrvením a posílením docílíme
správného rovného držení těla, můžeme odstranit potíže s bolestmi
zad, krční páteře, ale také kyčlí, kolenou a ramen, prokrvením
pánevního dna můžeme podpořit sexuální funkce a zabránit
inkontinenci. Zpevněním středu těla, především pánevního dna, si také ženy mohou usnadnit obtížnost početí i stavu po porodu, vytvarovat břišní svaly lépe než pouze cvičením na povrchové břišní svaly, dosáhnout správného držení těla a v neposlední řadě i zeštíhlení.
A na co pomáhá funkční CORE:

  • Odstranění či zúžení Diastázy (rozestup břišních svalů způsobené těhotenstvím, sportovním přetížením)
  • Odstranění či zmírnění inkontinence
  • Zpevnění středu těla (CORE)
  • Vycvičení plochého a pevného břicha
  • Odstranění bolesti zad bederní páteře
  • Zpevnění břicha (povislé kůže) po porodu
  • Zploštění břicha po těhotenství
  • Zlepšení držení těla

Každá maminka si během cvičení bude na své děťátko dohlížet sama. Bude tedy dobré vzít si s sebou nějakou hračku. Rozhodně nemůžeme počítat s tím, že bude v sále úplný klid, spíš to bude docela divočina :D. Ale to k práci s dětmi patří...

KDY: každá středa v čase 13:00 - 14:00 h.                                                                                  KDE: studio SaM, Havlíčkova 15, Plzeň                                                                                    CENA: cena se odvíjí od počtu přihlášených maminek, lekce se bude konat pouze v případě minimálního počtu 6 maminek - 140 Kč, od 8 maminek víš bude cena 100 Kč.     

REZERVAČNÍ POPLATEK:Abychom předešli tomu, že se nahlásí třeba 10 maminek a skutečně přijde jenom 5, bude nutné potvrdit své přihlášení zasláním částky 100 Kč na účet: 670100-2215277989/6210, do zprávy pro příjemce napište prosím cvičení pro maminky a příjmení. A to nejpozději do pondělí 13.1. Aby přihlášené maminky dostaly včas informace.Pokud by se přihlásilo málo maminek, a lekce by se rušila (což nepředpokládám :)) peníze bych vám poslala obratem zpět.V případě, že peníze pošlete a tím si vytvoříte rezervaci, a následně nedorazíte, nemáte nárok na vrácení poslané částky.         

S SEBOU: pohodlné oblečení, dečku a hračku pro své mimi. Ostatní pomůcky jsou k dispozici na místě.

V pondělí, vložím do události, zda se lekce koná a v jakém počtu/cena. Proto prosím mrkněte v pondělí k večeru na událost :)

Budu se moc těšit na setkání,                                                                                                            s pozdravem Veronika Pytlíková       www.yogart.cz