ČERVNOVÝ JÓGA VÍKEND V JIŽNÍCH ČECHÁCH         18. - 20.6. 2021

18.06.2021

Pojďme si společně užít začátek léta s jógou na krásném místě v Jižních Čechách. Opatření vlády se nám pomaličku uvolňují a my si stále více uvědomujeme, jak je pro nás příroda důležitá . Chalupa U VODNÁŘŮ se nachází na chráněném silném energetickém místě v nádherném koutě přírody, malebné jihočeské krajině. Pobytem na Chalupě budete mít možnost vstoupit do ticha, nechat se hýčkat energiemi a splynout s okolní přírodou.

Můžete se těšit na povídání o józe o její historii, vývoji a podstatě. Čekají Vás meditace, cvičení ásan, pránajáma a relaxace. Budeme v místě s krásnou přírodou a spoustou možností výletů - https://www.pisek.eu/kam-na-pisecku/ds-1046/archiv=0

Ve volném čase který bude v sobotu mezi 11 a 16. h., můžete odpočívat v zahradě a prostorách chalupy, zajít si na procházku, můžete si přivést kolo a projet okolí, nebo navštívit nějakou památku. Pokud byste se nechtěli nějaké části programu účastnit, není žádný problém a můžete si prodloužit výlet. Přivezu s sebou spoustu jógové literatury, do které se můžete během víkendu začíst.

Víkend zahájíme večeří v 18:30 vegetariánským piknikem (podle počasí . kdy každý přiveze nějaké své nejoblíbenější jídlo ( cokoliv bezmasého; může jít o polévku, koláč, zeleninové karbanátky... Je zde k dispozici kuchyně, takže můžeme pokrmy i přihřát. A pak už se pustíme společně do ochutnávání všeho, co kdo přivezl . V neděli se pak rozloučíme okolo 14. hodin. Příjezd je možný už v 17:00 h. 

Ubytování je ve 3 třílůžkových pokojích a 1 pětilůžkovém. Celým víkendem se tak ponese příjemná atmosféra sblížení celé skupiny. Je zde plně vybavená kuchyně, kterou můžete dle libosti použít.

Cena letos zahrnuje pouze ubytování a program. V chalupě je skvěle vybavená kuchyně, kterou máme k dispozici a 2 lednice na potraviny. Ze zkušeností vím, že většina lidí jezdí přes poledne na výlety a tak se doporučuji i někde zastavit na oběd.

cena víkendu - 2200 Kč (pro závaznou rezervaci je nutné uhradit nevratnou zálohu 1000 Kč, v případě zákazu ze strany vlády se zálohy samozřejmě vrací). 

Pro více informací pište na mail v.pytlikova@gmail.com, nebo volejte na tel.č. 776 726 904. 

Víkend proběhne v termínu 18.6. - 20.6. 2021 v menším, osobnějším duchu. Maximální počet účastníků je 10.

U Vodnářů - Lučkovice 51, 398 04 Mirotice, Jihočeský Kraj, Czech Republic

Těším se na Vás, s pozdravem Veronika Pytlíková